Congratulations to these candidates who passed the Spring 2019 Construction Documents Technology (CDT)® exam!
Immanuel Abaku, New York
Christine Abplanalp, New York
Cindy Adkins, Maryland
Nathaniel Adukeh, Tennessee
Bahar Afshar, California
Philpatsy Agwu, Indiana
David Ahern, California
Murtadha Al Shaikhli, Ohio
Pip Allen, Washington
Chandler Allen, New York
Christopher Allen,
Cody Allison, Ohio
Ruben Alonso, Pennsylvania
David Alphenaar, Michigan
Jeanne Anton, Wisconsin
Greg Arakaki, Hawaii
Roye Arie, Minnesota
Anna Atchison, Oregon
Kelsey Ayers, New York
Amy Baker Fehribach, Indiana
Louis Barnett, Colorado
Justin Bates, Pennsylvania
Ayse Bautz
Amanda Baxter, Alaska
Andy Bayer, Maryland
Matous Becker, Ohio
Bill Beckmann
Tommy Bennett, Florida
Victor R. Berliner, Massachusetts
TaShavia Beverly-Prince, Texas
Adrien Binet, Illinois
Erik Bjornstrom, California
Kaley Blackstock, New York
Gabriel Bode-Jimenez, Illinois
Michael Bolatto, Illinois
Holly Boyer, Ohio
Venessa Brabant, New York
John Brito, Rhode Island
Charlotte Broadbent, New York
Kerry Brooks, Massachusetts
Marisallie Buhl, Hawaii
Tim Bungert, Iowa
Neil Burch, Iowa
Cindy Burkhardt, North Carolina
Rod Butterfield, California
Jason Bybel, Texas
Jeff Cain, Texas
Jacqueline Cantrell, North Carolina
Jonathan Cantwell, District of Columbia
Mara Caoile, Tennessee
David Carlson, Iowa
Ryan Carney, Oregon
Guadalupe Casimiro
Chelsea Cassady, Oregon
Karen Casteloes, Colorado
Lorraine Cayllahua, California
zulal cebeci, New York
Rhys Charlton, California
Fang Cheng, Ohio
Andrew Choi, California
Gary Christensen, Massachusetts
Allan Chung, Illinois
Katherine Ciaramitaro, Massachusetts
Vedran Cirkovie, New York
Phillip Contreras, California
Richard Crook, North Carolina
James Cumming, New York
Alicia Czarnecki, Indiana
Jared Davis, Texas
Beckie Dennis, Texas
Bryanna Dering, South Carolina
Jean Devlin
Jennifer dos Santos, Massachusetts
Alan D'Souza, Minnesota
Alexander Duchon, California
Mihaela Dumitrescu, Florida
Justin Eakright, Indiana
Sheldon Eaton, California
Keith Eayrs
John Eberly, Michigan
Elizabeth Ebert, Wisconsin
James Elliott, Iowa
Kautilya Enigala
Joao Esteves, California
Kevin Etters, Maryland
Steven Fair, Oklahoma
John Fersner, North Carolina
Scott Ficklin, New Mexico
Rita Finy, Ohio
Jason Flint, Michigan
Javier F Flores, Missouri
Ben Floyd, Arkansas
Suzanne Froedge, North Carolina
Victor Froglia, California
Ashley Frusti, North Carolina
Patrick Gaither, North Carolina
Enrique Gambra, New York
James Garrett, California
Seth Gifford, California
Sounia Gmira, California
Luke Goetz, New York
David Gong, Virginia
Brian Gong, California
Phillip Grabacki, Ohio
Nicholas Graves, California
Donald Green, North Carolina
Matthew Grieger, Indiana
Dylan Groeneweg-Sanders, Alaska
Aleksandr Gugel, New York
John Hamati
Paul Hanlon, Minnesota
Chelsea Harrell, North Carolina
Kevin Heimbrook, North Carolina
Rachel Hicks, Wisconsin
michael hirst, Pennsylvania
David Holloway, California
Kelly Homic, Michigan
Tony Horton, Georgia
Elizabeth Horvath, Illinois
James Howdyshell, Ohio
David Huang, Washington
Torrie Hughes, California
Michael Ingram, North Carolina
Danielle Jackson, Maryland
Scot Jahn, Oregon
Nathaniel Jamison-Root, Vermont
Craig Jansen, Michigan
Blair Jones, Indiana
Donnie Jones, South Carolina
Karen Joslin, Oregon
Donald Jourdian, Alaska
Ibrahim Kako
Jeffrey Kane, Michigan
Michael Kelley, Georgia
Zane Ketcham, Florida
Kimberly Kilroy, Massachusetts
Byung Hwa Kim, California
Sean Klein, Hawaii
Thomas Kloosterman, Michigan
Chelsea Knott, Massachusetts
Daniel Kowalski, Michigan
Alex Krivitsky, Michigan
Satej Kulkarni, Texas
Akshay Kumar, Virginia
Elise Kunihiro, California
Florian Kunz, California
Charles Laing, Illinois
Palmer Lane, Arkansas
Jordan LaRue, California
Nicholas Lazarakis, California
Bryan Lee, Indiana
Eric Leitner, Ontario
Kyle Lepper, Washington
Binghao Li, Illinois
Sarah Liberati, Illinois
Kevin Liegibel, Tennessee
Nicholas Lindsley, Iowa
Brett Lipman, North Carolina
Natasha Lobato Aljader, Hawaii
Christopher Lodge, Georgia
Katherine Long, New York
Tony Loup, New York
Namyd Lyoubi, Nevada
Stephen MacLake, South Dakota
Michael Mailhot, New York
Ricky Mak
Jesse Mallard, North Carolina
Garrett Mandich, Hawaii
Daniel Mann, Ohio
Edgar Martin, Colorado
Daniela Martinez, Tennessee
Cory Mathis, Texas
Vincent Mattina, Michigan
Cole McCarthy, Massachusetts
Jessica McClain, California
Shaun McKinney, Texas
Terry McMahon, New Jersey
Sreekanth Menon, Michigan
Mark Merolla, Maryland
Caroline Miller, Colorado
Dustin Minor, Texas
Dana Mintsiveris, Pennsylvania
Anniestacia Miskel, Alabama
James Mitchell, Texas
Bradley Moery, New York
Derek Molenaar, Michigan
James Molyneaux, North Carolina
Cale Montgomery, Texas
Ricardo Montoya, Texas
Noel Moreno, California
Zachary Morley, Ohio
Bernd Mueller, California
Richard Mueller, Pennsylvania
Stacy Nakano, California
Meghan Naley, Iowa
Pedro Neira, North Carolina
Nathaniel Nelson, Minnesota
Timothy Nelson, Louisiana
Adam Nelson, Michigan
Cole Neuman, Illinois
Miriam Neville, Florida
Long Nguyen, Michigan
Michael Omohundro, Hawaii
Christina Onyskiw, Ohio
Cade Osborne, California
Pedro Pacheco, Georgia
Jeremy Pacheco, Illinois
Alesha Page-Gottschalk, Arkansas
Sean Park, California
Steve Passantino, Washington
Brian Peceny, Michigan
John Tyler Pennington,
Luis Perez, Texas
Russell Perkins, Mississippi
James Peterson, California
Kate Piper, Oregon
Doug Poage, Alaska
Ben Preston
Mark Preston, Washington
Dawn Pryor, South Carolina
Steven Puterbaugh, Pennsylvania
Xintong Qiu, California
Jonathan Ramento, Hawaii
Yuri Ramos, Florida
Kamillah Ramos, New York
Lloyd Ranola, California
Nidhi Raut, Texas
Justin Reeder, South Carolina
Judy Reilly, Pennsylvania
Kole Retterath, Minnesota
Samuel Roberts, Pennsylvania
Cochise Robertson, Tennessee
Sergio Rodriguez, California
Mary Roeding-Mason, Alabama
Robert Rohr, Ohio
Orlando Rosado, Virginia
Jose Rosich
Cameron Ross, Washington
Kyle Santilli, New York
Caitlin Santone, California
Kurtis Schaaf, Washington
Trevor Schaaf, Washington
Eric Schlegel, New York
Henry Schneider, Hawaii
Sana Shanob, New York
Sang Wan Shin, California
Kaela Shoemaker, Iowa
Brandon Sigrist, Minnesota
Matt Skwira
Austyn Smedberg, Indiana
Travis Smith, Michigan
Elijah Smith, Minnesota
Andrew Smith, Illinois
Nardin Soliman, Massachusetts
Miel Michelle Steele, Oregon
Robert Stregowski, Georgia
Barnell Stuart, Tennessee
Rose Stutzman, Pennsylvania
Claire Superak, New York
Brent Swingle, Tennessee
Anna Swiontoniowski, Colorado
Afaq Syed, Illinois
Devon Sylvester, Tennessee
Amanda Tallman, California
Weiyi Tan, California
Benjamin Taylor, New York
Earl Thaxter, Tennessee
Karen Tidwell, Tennessee
Nick Tobar, Indiana
Jonathan Toonkel, New York
Nikki Townsend, Georgia
Nicholas Trimble, California
John Udoh, Ontario
Chibuzor Ugenyi, District of Columbia
David Unick, Iowa
Josye Utick, Connecticut
Erin Van Doren
David Vazquez, California
Paris Waddill, Washington
Kurt Walden, Nevada
Amanda Weikmann, North Carolina
Adam Weiss, Texas
Bradley Wicks, Minnesota
David Willard, New York
Ryan Williams, New York
Matt Winterhalter, Ohio
Farleigh Winters, Washington
Charles Wright, Oregon
Michael Wurst, South Carolina
Karen Wylie, Colorado
Kun Yao, California
Theresa Youn, Hawaii
Hassan Zaarour, Michigan
Patrick Zaharako, Indiana
Jeffrey Ziske, Massachusetts